Centrum handlowo-rozrywkowe FORUM GDAŃSK

The introduction of your message preview goes here. Try to make it short.

Centrum handlowo-rozrywkowe FORUM GDAŃSK

Inwestor:

Multi Development

Projekt:

SUD Architect Polska

Generalny wykonawca:

Warbud

Lokalizacja:

Gdańsk, ul. Targ Sienny

Produkty BARWA SYSTEM ®:

Dostawa i montaż elewacji z kasetonów z siatki cięto-ciągnionej, podwieszanych sufitów listwowych oraz kasetonowych z siatki cc.

 

 
Text

Forum Gdańsk to nowoczesna przestrzeń miejska w której odpoczynek, zakupy i rozrywka w płynny sposób łączą się z życiem Gdańska i jego mieszkańców. Forum powstało na terenach Targu Siennego i Targu Rakowego – historycznych miejsc gdańskiego handlu. Jest to miejsce, w którym przestrzeń publiczna kształtuje przestrzeń handlową, a nie odwrotnie. To czyni Forum Gdańsk projektem bezprecedensowym na skalę europejską.

 

 
Text
Przestrzeń Forum została podzielona na trzy strefy – The Boulevar (Bulwar), Modern Court (Dziedziniec) i The Street (Ulica), co jeszcze bardziej podkreśla różnorodność Forum. Każdą z nich wyróżniają starannie dobrane rozwiązania i detale odwołujące się do różnych stylistyk. Jego forma architektoniczna zwraca uwagę nowoczesnym designem, który płynnie łączy się z zabytkowymi elementami dawnej zabudowy. (źródło http://forumgdansk.pl/pl/o-forum)
 
Text
Produkty BARWA SYSTEM zostały wkomponowane zarówno w aranżację wnętrz, jak i elewacji. Projektowanie obiektów komercyjnych bardzo często wymaga zastosowania niestandardowych rozwiązań, dzięki czemu są oryginalne, estetyczne i funkcjonalne. Metalowe siatki nadają nowoczesnego, industrialnego charakteru, który idealnie komponuje się z ceglaną elewacją. Pasaże oraz każda strefa toalet charakteryzuje się indywidualnym stylem, który nie pozwala przejść obojętnie, bez zwrócenia uwagi na dopełniające go detale. Elewacja z siatki cięto-ciągnionej została zaprojektowana i wykonana z uwzględnieniem liniowego oświetlenia pionowego LED, które determinowało układ kasetonów z siatki cc.
 

 

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia FORUM GDAŃSK,
kolejnego prestiżowego projektu, sygnowanego marką BARWA SYSTEM


Szukasz inspiracji? Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć na naszym blogu

Text

Copyright © 2018 Barwa System. All rights reserved.