Praca - pracownik działu produkcji

Pracownik działu Produkcji

Miejsce pracy: STAWIGUDA

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Utrzymanie maszyn w należytym stanie
  • Techniczna obsługa przyrządów kontrolno- pomiarowych
  • Właściwe pakowanie, zabezpieczenie oraz znakowanie produktów
  • Raportowanie błędów
  • Kontrola na etapie produkcyjnym
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych- mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziana
  • Minimum wykształcenie podstawowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Silna motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zmianową
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się dobrą renomą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego  (wraz z dopiskiem: PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI oraz klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres mailowy: rekrutacja@barwasystem.pl

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.